Oneclip

توسعۀ بازار و بازاریابی اولویت صنعت شیرآلات در کشور

قائم مقام وزیر در امور تجارت و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران در نشستی با اعضای هیأت مدیرۀ انجمن صنفی تولیدکنندگان شیرآلات بهداشتی به بررسی مسائل پیش روی صادرات این محصولات پرداختند.


به گزارش روابط‌عمومی سازمان توسعه تجارت ایران، مجتبی خسروتاج، در نشستی با اعضای هیأت مدیرۀ انجمن صنفی تولیدکنندگان شیرآلات بهداشتی در خصوص توانمندي بالاي توليدكنندگان ايراني در زمينه شيرآلات بهداشتي و نياز اعضاي اين انجمن به همكاري و كمك دولت به منظور حضور چشمگیر این صنعت در بازارهاي جهاني بحث و تبادل نظر کردند.

در این نشست مسائلی چون تقويت توانمندي‌هاي بازاريابي شركت‌ها، ارائۀ كمك‌هاي دولت به شركت‌ها جهت حضور در نمايشگاه‌هاي خارجي و بهره مندي از خدمات رايزنان بازرگاني به عنوان عوامل اصلي در توسعۀ صادرات اين محصول در بازارهاي هدف صادراتي مطرح شد و همچنین ایجاد مراکز بازاریابی شیرآلات ساختمانی و بهداشتی در کشورهای خاص و با کمک سازمان توسعه تجارت مورد تصویب قرار گرفت و بر اهمیت مدیریت صادرات در ارائۀ خدمات بازاریابی به این صنعت تأکید شد.

در پایان نیز مقرر شد تا اطلاعات بازارهاي بالقوۀ هدف صادراتي به همراه برنامۀ نمايشگاه‌هاي خارجي در بازارهاي هدف جهت حضور و معرفي محصولات ايراني در اختيار اعضاي انجمن قرار گيرد.

جستجو